Používáme cookies, abychom mohli obsah stránky přizpůsobit Vašim potřebám.
Ohňostroje - zábavná pyrotechnika

Slavnostní ohňostroje

Ohňostroje pro oslavy měst a obcí, pro sportovní a kulturní akce, firemní ohňostroje, ohňostroje pro reklamní akce.

Vážení přátelé,
dovolujeme si Vám nabídnout naše dlouholeté zkušenosti v ohňostrojném umění a pro Vámi pořádané společenské akce můžeme připravit nejen klasické ohňostroje odpalované na souši i na vodě, ale také ohňostroje v interiérech, zajistíme Vám realizaci hořících nápisů, obrazců, číslic a firemních log v různém barevném provedení i s pohyblivými prvky.

Dovedeme nasvítit budovy, parkové cesty, sochy a jiné objekty pomocí barevných bengálských ohňů, nebo také jen hořícími pochodněmi, zajistíme pro Vás laserové efekty, slavnostní dělové salvy, zamlžení prostoru pyrotechnicky či pomocí mlhostroje, výmety konfet a konfetové deště, stříbrné i zlaté ohněpády. Připravíme kytice ze živých květů a s jiskřivou fontánou, ze které při předávání oslavenci srší fantastický proud jisker, a řadu dalších pyrotechnických efektů, o kterých zatím ani nemáte představu a které pro větší zdar a úspěch Vaší akce vymyslíme a zrealizujeme.

Ve spolupráci s našimi partnery Vám zajistíme ozvučení Vašich akcí, osvětlení, laserové show i pronájem zastřešeného podia.
Pro kompletní nabídku jak zpestřit a vylepšit nebo jak organizačně zajistit Vaši oslavu nás kontaktujte: pawlas@pyrotechnik.cz