Používáme cookies, abychom mohli obsah stránky přizpůsobit Vašim potřebám.
Ohňostroje - zábavná pyrotechnika

Profil firmy

Vážení přátelé,

firma PYROTECHNIK.CZ se zabývá prodejem zábavné pyrotechniky, odpalováním ohňostrojů a prováděním pyrotechnických efektů při nejrůznějších oslavách a kulturních akcích.

Firma vznikla v roce 1992, založil ji Ing. Roman Pawlas a zúročil v ní své předcházející zkušenosti a praxi v oboru ohňostrůjství (první začátky od roku 1981).

Od svého založení jsme odpálili již desítky ohňostrojů a pyrotechnických efektů, a to nejen v naší republice, ale i v zahraničí. Nabízíme Vám fantastické zážitky a vzrušující podívanou na obloze, na zemi i na vodní hladině. Naše ohňostroje jsou nezapomenutelným zážitkem a nádhernou tečkou při oslavách, festivalech, sportovních a kulturních akcích, firemních prezentacích, při oslavách výročí obcí, měst, firem apod.

Abychom se odlišili od konkurenčních firem a zdůraznili tak naši profesionalitu, fantazii a dlouholeté zkušenosti, odpalujeme i netradiční ohňostroje, které v České republice kromě naší firmy nikdo jiný neprovádí. Jedinečnost našich ohňostrojných efektů a dekorací můžete ocenit jak v interiéru, tak v exteriéru. Velký obdiv si získaly i renesanční a barokní ohňostroje doprovázené dobovou hudbou, při kterých se přenesete stoletími zpět a dýchne na vás působivá atmosféra historie.

Atmosféru mexické fiesty (lidová slavnost) si vychutnáte při našich Mexických ohňostrojích. Velmi efektní a temperamentní pyrotechnické efekty odpalované v divokém rytmu za zvuku tradiční mexické hudby mariachi uchvátí každého diváka.

Jako zpestření programu Vám nabízíme potěšení z pohledu na barevná hořící loga, firemní znaky, letopočty a jiné obrazce dle Vašeho přání. Také provedeme působivé nasvícení budov, soch a terénu bengálskými ohni, jejichž tajemné světlo nelze žádnými elektrickými reflektory nahradit.

Potřebujete-li speciální efekty pro bitevní scény, film a divadlo, jsme schopni je pro Vás navrhnout, připravit a realizovat. Práci na těchto pyrotechnických efektech provedeme tak precizně, že bychom se za svoje výsledky nemuseli stydět ani před hollywoodskými filmaři.