Používáme cookies, abychom mohli obsah stránky přizpůsobit Vašim potřebám.
Ohňostroje - zábavná pyrotechnika

Mexický ohňostroj

Mexický ohňostroj Mexický ohňostroj

Velice úspěšné netradiční ohňostroje za použití temperamentních pyrotechnických efektů. Kulové pumy, majestátně stoupající rakety, salvy vzdušných explozí, hvízdavé komety, jiskřivá ohnivá kola, ohnivý mexický orel, hořící býk, jiskřící kaktusy Saguaro a další speciální efekty odpalované v divokém rytmu, za zvuku tradiční mexické hudby mariachi. Přesně tak, jak je možné tyto ohňostroje vidět při oslavách v Mexiku. Tyto ohňostroje uchvátí každého diváka.

Na přání můžeme pro Vás připravit i denní verzi Mexického ohňostroje. Ačkoliv by se zdálo, že za denního světla nelze použít mnoho barevných světelných efektů, přesvědčíme Vás, že i denní ohňostroj – tak, jako bývá zcela běžně odpalován v Mexiku - stojí za to vidět.

Pokud ještě váháte, zda objednat Mexický ohňostroj, a napadají Vás myšlenky: "jestli se vůbec bude na pořádanou firemní akci hodit? ...co by tomu řekli lidi?... nikdy jsem nic takového neviděl - co to vlastně je...?" Nejlepší řešení je svěřit realizaci nám a důvěřovat našim znalostem. Ohňostroj bude „super“! Vytvoříme Vám tak působivou atmosféru, že se budete cítit jako na fiestě v Mexiku!